Ankara’da genç müzisyenin katilleri yakalandı

Ankara Çayyolu’ndaki bir mekanda üç müşteri, istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyeni öldürdü. Sanatçı Haluk Levent, saldırıyı yapan iki kişinin Çevre Bakanlığı müfettişi olduğunu ileri sürdü.

Ankara’nın Çayyolu semtindeki bir eğlence yerine giden grup, müzisyen Onur Şener’den şarkı istedi. Şener şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine gruptan üç kişi tartıştıkları müzisyene saldırdı. Saldırgan up mekan çıkışında Onur Şener’e tekrar saldırdı.

3 GÖZALTI

İhbar üzerine olay yerine giden polis saldırganlara müdahale etti.

Boğazından cam parçalarıyla ağır yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polis olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü, hayatını kaybeden Onur Şener’in yarın ikindi namazına müteakip Ankara’da toprağa verileceği belirtildi.

HALUK LEVENT:SALDIRANLAR BAKANLIK MÜFETTİŞİ

Saldırıyla ilgili sanatçı Haluk Levent’ten paylaşım geldi. Levent saldırıyı yapanların Çalışma Bakanlığı müfettişleri olduğunu ileri sürdü. Levent’in paylaşımı şöyle: Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar 🙁  #OnurŞener ALİ G. çalışma bakanlığı bürokrat

İLKER K. çalışma bakanlığı müfettiş

Semih S. TAİ’de mühendis

 

Bizi Takip Edin!
Son Haberler
%d blogcu bunu beğendi: