Kılıçdaroğlu: “Dolarla borçlandılarsa ABD’deki enflasyonu, Euro Avrupa Birliği’ndeki enflasyonu da sırtımızı yüklediler.

Bakkal enflasyon desin yüzde 21 desin vallahi siyaseti bırakacağım” diye konuştu. Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin kendisine seslenen AKP’li vekile Kılıçdaroğlu, “Benim adaylığım seni neden bu kadar ilgilendiriyor?”yanıtını verdi. Kılıçdaroğlu konuşmasını kesen AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’ya “Arkadaşlar, ‘Yeliz’ konuşuyor” sözleriyle tepki gösterdi.

“TBMM vesayet altındadır”

Bu süreç böyle devam ederse bunun bilinen tek cümlesi vardır. TBMM vesayet altındadır. Milletvekilinin sorularına dahi cevap verilmezse, Sayıştay’ın raporlarına müdahale edilirse o parlamento yürütmenin vesayeti altındadır. Hangi yetkiniz var, hangi gaziliği kaldı Allah aşkına?

Gerçekler acıdır, katlanacaksınız”

Meclis’te el kaldıran, el indiren milletvekilleri grubuna döndürdüler. Bir kişi kalkıp cesaretle benim görüşüm şudur diyemiyor. Dediği andan itibaren ‘Seni bir daha milletvekili listelerinde göstermeyeceğiz’. Ne demektir bu milletvekilini de vesayet altına alıyorum demektir, ben gerçekleri söylüyorum, gerçekler acıdır, katlanacaksınız gerçekleri. “ dedi.

Bizi Takip Edin!
Son Haberler
%d blogcu bunu beğendi: