Kılıçdaroğlu, Et ve Süt Kurumu’na gitti; kapı telle bağlanarak içeri girmesi engellendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Et ve Süt Kurumu’ndan randevu istediğini belirtti. Kılıçdaroğlu, bugün saat 10.00’da kurumu ziyaret etti fakat kapı telle bağlanarak içeri girmesi engellendi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Et ve Süt Kurumu’nu ziyaret edeceğini bildirerek, “Evlatlarımızın beslenme hakkını konuşmak için yarın saat 10.00’da devletimizin şerefli bürokratlarına gideceğim. Gerisi onlara kalmış” demişti. Kılıçdaroğlu kurumun önüne aralarında Aylin Nazlıaka ve Gamze Akkuş İlgezdi’nin de olduğu kadın milletvekilleri ve CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü Hacer Foggo ile birlikte gitti. Bugün kurumun önüne gelen Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler içeri alınmadı.

“Herhalde bir yerlerden izin alamadılar”

Twitter hesabından açıklama yapan Kılıçdaroğlu, Çocukların beslenme hakkının korunmasını konuşmak üzere Et ve Süt Kurumu’ndan randevu istedim. Herhalde bir yerlerden izin alamadılar ki ses yok!” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Evlatlarımızın beslenme hakkını konuşmak için yarın saat 10.00’da devletimizin şerefli bürokratlarına gideceğim. Gerisi onlara kalmış” ifadelerini kullandı.

“‘Milletin Sesi’ mitinglerine tekrar başlayacağız”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Milletin Sesi’ mitinglerinde devam edeceklerini açıkladı.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, “Milletin Sesi Mitinglerine bayramdan sonra tekrar başlayacağız” dedi.

Bizi Takip Edin!
Son Haberler
%d blogcu bunu beğendi: