Bahçeli: 6 rakamına dikkat ediniz, ters çevirince 9 çıkar

Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Millet İttifakı’nın Güçlendirilmiş Parlamento Sistemi’yle ilgili buluşmasına tekrar değindiği konuşmasında Bahçeli, “6 rakamına dikkat ediniz, ters çevirince 9 çıkar. Mesele bakmak değil görmek. Yuvarlak masa çerçevesinde kurulan tuzaktır, kumpastır” diye konuştu.

“İBB Başkanı ne arıyor Münih’te?”

Bahçeli’nin konuşmasından bazı satır başları şöyle:

Ukrayna’nın toprak bütünlüğüne saygı gösterilmelidir. Dünya, Rusya- Ukrayna arasındaki cepheleşmeye kilitlemişken İBB Başkanı’ndan Münih’e gitmesi dikkat çekmiştir. Belediyenin işleri bitti de sırayı Münih Güvenlik Konferansı mı aldı? İBB Başkanı, hangi sorumlulukla bulunmuştur. Bu şahıs ne arıyor Münih’te?

Türkiye düşmanlığı aleni olan, PKK ve HDP sevdasını her fırsatta dile getiren, devşirilmiş sözde siyasetçi Cem Özdemir isimli şartlatanla fotoğraf çektirmesi soysuzluğun ete kemiğe bürünmesidir.

İmamoğlu’nun İstanbullu kardeşlerimin iradesini hiçe saydığı, Batı’nın maşalığına talip olduğu ayan beyan ortaya çıkmıştır. İstanbul demokrasiye aç olsaydı sen ekmeğe muhtaç olurdun, Münih’in yolunu zor bulurdun.

“Milli duruş adamlık ister”

Demokrasimizin eksiği olabilir ama sakat olduğunu iddia etmek akıl tutulmasıdır. Bizim siyaset anlayışımız gereğince ülkemizi hiçbir uluslarası toplantı, kuruluş, konferans önünde sorgulayıcı konuşmamak esastır. Milli duruş adamlık ister. Adına Millet İttifakı denilen, aslında zilletin kendisi olan siyasi oluşum bu tablonun tam tersi istikametinde cephe açmıştır. -Bu karanlık ittifakın siyasi rant ve ikmal uğruna tahrip etmeyeceği milli emanet yoktur.

Zillet ittifakının 6+1 formatında planlayıp, yuvarlak masa etrafında dizilerek gerçekleştirdiği 12 Şubat toplantısı geçtiğimiz hafta boyunca devamlı tartışılmış, isabetli tespitlerimiz haksız eleştirilere uğramıştır. Yuvarlak masanın can suyu olduğunu söyleyenlerden tutun da ‘O masa umudun masa, genişliği 780 bin metrekare’ diyenlere kadar pek çok saçma sapan değerlendirme yapılmıştır.”

“Altılı ganyanın favorisi Kobanili Serok Ahmet”

Madem vatan sevgisine sahipsiniz o zaman ne arıyorsunuz vatan düşmanlarıyla. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yuvarlak masanın altında yuvarlanan HDP’yi daha fazla saklayamamıştır.

Bu suçüstü halidir. HDP’lilerin tehditvari beyanları zilletin ortaklarını fazlasıyla uyarmış, dahası uykularını kaçırmış.

12 Şubat yuvarlık masa toplantısı hususunda en sivri çıkışı beklendiği ve tahmin edildiğini gibi altılı ganyanın favorisi Kobanili Serok Ahmet yapmıştır

Serokun akıl sağlığıyla ilgili ciddi endişeler taşıdığımı, bu şahsın derhal tıbbi müdahale ile karantina altına alınması gerektiğini düşünüyorum. Yazık olacak Serok’a. Burası Türk ve Türkmen diyarıdır. Ancak Serok Ahmet’in bu diyarla bağı kopalı bayağı olmuştur.

Bizim soframızın kurtlar sofrası olduğuna gelince kurdun masası kurt sofrası olur, kurtların olduğu yerde kurtlar sofrası kurulur, Serok dikkat etsin, kurdun gözünü kan bürüdü mü Kobani’ye kaçmakla bile kurtulamaz.

“6 rakamına dikkat ediniz, ters çevirince 9 çıkar”

Tarkan bir şarkı sözü yazıp bunu da seslendirdi, akbabalar leşe nasıl üşüşürse bu şarkıya da aynen musallat olanlar çıkmıştır. Hepsi meydandadır.

Tarkan “Geççek” diyor, elbette geçecek, zor günler geçecek, zillet geçecek, sıkıntılar, salgın geçecek. 6 rakamına lütfen dikkat buyurunuz, terse çevirirseniz 9 rakamı ortaya çıkar. Mesele bakmak değil görmek. Yuvarlak masa çerçevesinde kurulan tuzaktır, kumpastır.

“Tarkan’dan zilletin tarzanı çıkmaz”

6’yı çevirip 9 rakamına bakınca gördüğümüz huzurdur, 9 tuğdur, sosyal ve ekonomik sorunların süratle geçeceğinin müjdesidir. Cumhur İttifakı’nın 2023’te açık öne geçeceğinin simgesidir.

Tarkan’dan zilletin tarzanı çıkmaz. Bir şarkıdan yeni bir kutuplaşma yaratmak hiç kimseye, hiçbir kesime fayda sağlamayacaktır. Her şey geçer kaldı ki hayat geçiyor.”

Bizi Takip Edin!
Son Haberler
%d blogcu bunu beğendi: